Overledenen van onze parochieDit formulier kan dienen voor u om uw kerkelijke uitvaart al te kunnen regelen zodat uw dierbaren weten wat u wenst bij uw overlijden. In overleg met de nabestaanden van de overledene willen we graag invulling geven aan de persoonlijke wensen met betrekking tot de uitvaartdienst in onze kerk. Tijdens het condoleancebezoek kan dit besproken worden met onze Pastoor, Patrick Lipsch .


Alle informatie met betrekking tot de begraafplaats wordt door de beheerder aan de betrokkenen verstrekt en is ook bekend bij de begrafenis ondernemers.

Een Reglement van de begraafplaats ligt bovendien ook klaar in het Parochiecentrum
We zijn trots op ons kerkhof als eerbetoon aan onze nabestaanden.

We zijn niet alleen dankbaar voor het zorgvuldige beheer maar ook voor de inzet van de vrijwilligers die samen zorgen dat onze begraafplaats een waardige rustplaats is voor de overledenen


De overledenen  vanaf 1 november 2020

tot 1 november 2021      

04 -12- 2020  Zuster Elizabeth Sebel            97 jr.

04 -01- 2021  Zuster Anselma Stadhouders 98 jr.

28 -01 -2021 Cor Wijnen 83 jaar

02-03-2021 : Maria Pijpers – Philips     90 jaar

19- 04- 2021  : Monique van den Eynde- Heijnen 42 jaar

23- 04- 2021 : Bert Bloemers                                   50 jaar

23- 04- 2021 :Zuster Cornelie Sweep                    92 jaar

26- 04- 2021 : Jim Beisser                                        79 jaar

27-05  -2021   Zuster Anne Coenen                       100 jaar

31-7-2021 Wies van Lier                                           83 jaar

22-8- 2021 Wim Söntjens                                        67 jaar

27-8-2021   zuster Hedwig van Bommel              94 jaar 


De overledenen met een kerkelijke uitvaart en zij waarvoor een priester bij de afscheidsdienst in het crematorium aanwezig was, voor hén hangt een kruisje op het bord : wij gedenken ( achter in de kerk )


Beste nabestaanden

In deze tijd waarin alles onzeker is en vaak onduidelijk, moeten we steeds inspelen op actuele situaties. Aangezien wij ons als parochie natuurlijk ook moeten houden aan de algemene richtlijnen zijn bij ons ook een aantal zaken gewijzigd.

Helaas is het niet meer toegestaan om vieringen in onze kerk te houden met meer dan 30 kerkgangers.

Wel zullen de namen van alle overledenen die vermeld staan op de gedachtenisprentjes van onze parochies, genoemd worden, tijdens de H. Mis in Nunhem op resp. 25 oktober (overledenen van Horn, Neer en Nunhem) en 1 november (overledenen van Buggenum, Haelen, Heibloem en Roggel).

Deze mis is niet publiekelijk toegankelijk maar wel te volgen via de livestream op nunhem.nl/live.

Na 1 november zullen we u het gedachtenisprentje met de namen van de overledenen van uw parochie doen toekomen.

Mocht u uw dierbare overledene later in het jaar in een H. Mis willen herdenken dan kunt u t.z.t. contact opnemen met het parochiekantoor, hier kunt u ook terecht met alle andere vragen, tijdens de openingstijden of via de mail.

Werkgroep Pastoraal van Cluster Kana


 

Deel ons bericht:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.