Kerkberichten inzake corona

Informatie over H. Missen in onze parochie

Nu Allerheiligen en Allerzielen achter de rug is en het er (voorlopig) op lijkt dat de maatregelen die gelden voor onze kerken blijven gelden zoals op dit moment geldt voor onze parochies in het cluster Kana de volgende werkwijze:

  • de Miss door de week vindt weer plaats zoals gebruikelijk op donderdagochtend om 9.00 uur.
  • de Missen in het weekend vinden ook weer plaats zoals gebruikelijk. Meer informatie over de tijdstippen is te vinden op de website van de parochie ( zie informatie onderaan dit blad) en in de nieuwsbrief die u op papier kunt meenemen vanuit de kerk of via de mail kunt ontvangen.

Voor alle Missen gelden de volgende regels:

  • u dient zich aan te melden, dit kan bij binnenkomst in de kerk en via het telefoonnummer: 59 37 12 ;
  • per viering zijn dertig gelovigen toegestaan;
  • verder gelden voor het bijwonen van de Missen de voorzorgsmaatregelen zoals die op dit moment actueel zijn (we houden onderling 1,5 meter afstand, het dragen van een mondkapje is verplicht, bij binnenkomst kunt u uw handen ontsmetten).
  • bij uitvaarten geldt vanaf 9 november een maximum van 30 personen.

Aan de kerkdeur gaarne naam en telefoonnummer opgeven!

Deel ons bericht:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.